ימי הולדת

"עם טינקי קשת בענן נגשים חלום קטן..." בטלפון אחד טינקי השובבה תשמח לארגן לכם מסיבת יום הולדת מ- א' ועד ת'.
מה שהכי חשוב לי במסיבות שלי ובמופעים שלי הוא ליצור עניין לרתק ולסחוף את הילדים אחריי.

בהפעלות ובהופעות שלי, אף אחד לא נשאר בצד או מחוץ לעניינים אני "פריקית" של סדר וארגון אני תמיד דואגת להתאים את עצמי לסביבה ולא משנה מגוון הגילאים,
אתם תראו שביחד אנחנו למעשה יוצרים את האווירה ואז למעשה מתחילה החגיגה. ילד/ת יום הולדת הופכים לכוכבים ליום אחד ומקבלים את מלוא תשומת הלב מטינקי.

בעל/ת השמחה הכוכבים של טינקי מקבלים יחס מיוחד ומגוון של תחפושות של גיבורים ונסיכות, מה שייחפצו בלבם להיות.
לטינקי מגוון רחב של הפעלות לימי הולדת, בריתות, מסיבות גיבוש וחגים, עיצוב ופיסול בלונים, קבלות פנים, מברקים מזמרים, מסיבות סיום מופעים ועוד...
הפעלת יום הולדת עם טינקי תכלול: 2 אנשי צוות, די גיי, מערכת הגברה, קבלת פנים איפור פנים, הופעת קסמים, משחקי יום הולדת, משחקי הפעלה מצחיקים ומקוריים,
בלוני צורה, קרנבל ריקודים המשלב גם מכונת בועות סבון מטריפה שתמלא בבלונים את החגיגה, מסיבת זוהרים, בובות ענק + בובה מרשימה בגובה 3.5 מטר, בובת ענק מיוחדת לטקס העוגה .

פרסים והפתעות לכל הילדים, והכי חשוב קשת בובת יד מתוקה ומקסימה שהיא למעשה החברה הכי טובה של טינקי.
איתה למעשה אני עושה מופעי במה גדולים בקניונים עיריות מתנ"סים ועוד מקומות כאלה ואחרים. בסוף היומולדת כל החברים מקבלים מתנה דיסק שירים של טינקי וקשת.
טינקי מגיע למסיבת יום הולדת עם תפאורה וכמובן מכינה כסא מיוחד לילד/ת יום הולדת. כמובן שיום ההולדת משולבת בהמון הומור וצחוק גדול, שכולם ייצאו מהמסיבה עם חיוך של תרנגול.

לטינקי מגוון רחב של הפעלות ליום הולדת כגון: יומולדת מסיבת בנות: יומולדת עם הרבה דגש על איפור, ריקודי שורות, ריקודי בטן ועוד.
יום הולדת הישרדות: יומולדת תחרותית ומגבשת הבנים נגד הבנות כולם מחולקים ע"י בנדנות לשני שבטים, יום הולדת שלמה של משחקים מצחיקים ומאתגרים.
טינקי מגיעה עם תיבות הישרדות שמתוכן נוציא משימות וכמובן את הפרס הגדול בסוף. יום הולדת בלוניאדה: יומולדת שלמה שהיא רק בבלונים בה נלמד להכין שלל צורות
אותם הילדים ייקחו בסוף הפעילות הביתה. ועוד מגוון רחב של הפעלות מגניבות, ורעיונות משגעים אתם יכולים להיות בטוחים ;)


עמוד: 

 

052-8518114